J. Strnad - Město

Olej na plátně, 40x90 cm. Signováno vpravo dole J. Strnad 2002. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

J. Strnad
24979. Město
Dražba ukončena:28.11.2018 19:42:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 200 Kč