J. Těšík - Podzim v krajině

Olej na sololitu, 50x60 cm. Signováno vpravo dole Těšík. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

67061. Podzim v krajině
Dražba ukončena:10.10.2021 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč