J. Vysloužil - Pastevec

Olej na plátně fixovaném na kartonu, 68x87 cm. Signováno vpravo dole J. Vysloužil 40. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

J. Vysloužil
24970. Pastevec
Dražba ukončena:28.11.2018 20:02:28
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 500 Kč