J. Wodička - Kristus v Getsemanech

Olej na plátně. 60x47 cm. Signováno vpravo dole J. Wodička 1902. Nerámováno.

Stav: Malba mírně poškozena.

Volná kopie zhotovená podle díla Emanuela Lišky z r. 1886, jenž je v majetku NG v Praze.

J. Wodička
50068. Kristus v Getsemanech
Dražba ukončena:08.10.2020 20:17:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 500 Kč