Olej na plátně. 60x47 cm. Signováno vpravo dole J. Wodička 1902. Nerámováno.
Stav: Malba mírně poškozena.
Volná kopie zhotovená podle díla Emanuela Lišky z r. 1886, jenž je v majetku NG v Praze.