J. Wyaneller

54660. On the Maas

popis: Olej na dřevě, 22x33 cm. Signováno vlevo dole J. Wyaneller. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 27.01.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 2 500 Kč