J.A. Vítek - Stojící muž

Sádra, výška: 32 cm. Signováno J.A. Vítek.

Pozn.: Poškozeno.

27851. Stojící muž
Dražba ukončena:13.02.2019 20:49:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč