Jabůrek - Na Čertovce v Praze

Olej na kartonu, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Jabůrek. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

34180. Na Čertovce v Praze
Dražba ukončena:27.06.2019 22:31:35
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 400 Kč