Jakub Hýnar - Měsíc

Sprej, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Hýnar. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1989. Studoval Vizuální komunikaci na Fakultě umění a architektury Technické univerzity v Liberci, Nová média na Fakultě designu a umění Ladislava Sutnara Západočeské univerzity v Plzni a následně zakončil studium na oboru přírodní materiály na Fakultě umění a designu na UJEP v Ústí nad Labem. Věnuje se jak malbě, tak sochařství a tetování. Vytváří převážně geometrické a abstraktní motivy.

Jakub Hýnar
52706. Měsíc
Dražba ukončena:25.11.2020 19:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč