Jakub Hýnar

51994. Zelená v černé

popis: Akryl na plátně, 115x62 cm. Signováno vpravo dole Hýnar. Nerámováno.

o autorovi: Narodil se v Praze roku 1989. Studoval vizuální komunikaci na FUATUL v Liberci, nová média na FDULS v Plzni a následně zakončil studium na oboru přírodní materiály na FUD UJEP v Ústí nad Labem. Věnuje se jak malbě, tak sochání a tetování. Vytváří převážně geometrické a abstraktní motivy.

dražba ukončena: 29.10.2020 22:27:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 000 Kč