Olej na plátně, 50x60 cm. Signováno vlevo dole Ak.m. J. Beran 20.8. 56. Nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1955
Fotograf. Studoval na ČVUT obor architektura. V r. 1982 emigroval do USA, kde pracuje jako architekt a profesionální fotograf v oblasti komerční fotografie, fotografie architektury a průmyslové fotografie. Vydal publikaci Impressions.