Jan Bondy

307338. Děvčátko v šátku

popis: Olej na kartonu, 22x18 cm. Signováno vpravo dole Jan Bondy. Signováno vlevo dole Nieslovski. Rámováno.

zbývá: 2 dnů, 1 hodin

konec dražby: 17.01.2021 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč 12.01.2021 16:25:12 1599