Jan Boris - Parma

Olej na překližce, 38x29 cm. Monogramováno vlevo dole J. B. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jan Boris
307353. Parma
Dražba ukončena:19.01.2021 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 16.01.2021 19:12:51 7417