Jan Boris

307353. Parma

popis: Olej na překližce, 38x29 cm. Monogramováno vlevo dole J. B. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

zbývá: 4 dnů, 1 hodin

konec dražby: 19.01.2021 20:01:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen