Jan Brychta - Ilustrace k pohádce

Kombinovaná technika, 30x23 cm. Nesignováno. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1928 - 2013
Narodil se v Mladé Boleslavi. Studoval VŠUP v Praze. Ve své tvorbě se věnoval malbě, grafice, ilustracím a filmové tvrobě. V roce 1968 odešel do Londýna, kde spolupracoval s dětským vysíláním televize BBC, maloval, ilustroval knihy a učebnice, tvořil plakáty a ilustroval také řadu českých knih, vydávaných v exilových nakladatelstvích Rozmluvy a '68 Publishers.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 9 000 Kč.

46051. Ilustrace k pohádce
Dražba ukončena:10.06.2020 22:11:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo