Jan Černý Klatovský

305728. Letní přeháňka

popis: Kombinovaná technika, 38x49 cm. Signováno vpravo dole J. Černý - Klatovský. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 03.08.2020 20:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo