Olej na plátně, 50x60 cm, signováno dole uprostřed Dinga 89, olištováno.
1951
Vystudoval výtvarnou výchovu na univerzitě v Ústí nad Labem. Učil se od akademického malíře Miroslava Proška. Od surrealismu přešel až k poetické malbě. Vytváří tajemné prostory a volná místa, kde by se člověk cítil šťastný.