Jan Dvořák

307437. Konvolut 3 krajinomaleb

popis: Akryly, 15x15 cm. Některé signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 13.01.2021 16:03:41 831