Jan Dvořák - Soubor 3 prací

1x akryl, 2x olej, 2x 45x80 cm, 50x90 cm. Všechny signovány J. Dvořák. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

o autorovi: 1942
Malíř, grafik, pedagog. Studoval výtvarnou výchovu a estetiku na PedF UK v Praze u C. Boudy, M. Salcmana, K. Lidického a K. Šmída., učil na ZUŠ malbu a grafiku. Tvoří často krajinné cykly, spojuje květiny s motivy krajiny, kde se uplatňuje i architektura. Je členem Mezinárodního sdružení výtvarníků Kolegium 90 v Hamburku a Středočeského sdružení výtvarných umělců. Jeho práce jsou zastoupeny ve sbírkách AJG v Hluboké n. Vltavou, Severočeské galerie a v soukromých kolekcích u nás i v zahraničí (Japonsko, Švýcarsko, USA).

303029. Soubor 3 prací
Dražba ukončena:03.01.2020 20:13:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 03.01.2020 9:08:15 4656