Jan Dvořák - Soubor 4 prací

Různé techniky, od 30x30 cm do 45x80 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jan Dvořák
307432. Soubor 4 prací
Dražba ukončena:29.01.2021 20:00:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč