Jan Dvořák

307432. Soubor 4 prací

popis: Různé techniky, od 30x30 cm do 45x80 cm. Signovány. Rámovány.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

dražba ukončena: 29.01.2021 20:00:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 1 400 Kč