Jan Goth - Dáma s opičkou

Kombinovaná technika. 38 x 27 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.

Jan Goth
41118. Dáma s opičkou
Dražba ukončena:27.02.2020 21:17:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:5 500 Kč