Kombinovaná technika. 38 x 27 cm. Signováno vpravo dole. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám poškozen. Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1889 – 1965
Malíř, ilustrátor. Zaměstnáním byl právník a státní úředník, kresbu studoval soukromě u V. Hynaise. Většinu jeho tvorby tvoří knižní ilustrace, vytvářel také akvarely, exlibris, plakáty.