Olej na plátně, 35x55 cm. Signováno dole Havlic Jan. Rám.
o autorovi: Narodil se v Plzni roku 1938. Studoval výtvarný obor na pedagogických fakultách v Plzni a Praze. Od roku 1967 byl výtvarník ve svobodném povolání, ve volné malířské tvorbě se věnoval figurální malbě, krajině, portrétu i zátiší. Vytvářel také monumentální kompozice pro architekturu. Vystavoval na členských výstavách SČVU doma i v zahraničí. Jen práce jsou zastoupeny v českých galeriích a v bulharském Plevenu.