Jan Havlík

304927. Snění

popis: Olej na plechu, 26x20 cm. Monogramováno vpravo dole J.H. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejedná se o Jana Havlíka narozeného roku 1915.

dražba ukončena: 24.05.2020 20:03:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo