Jan Havránek - Dávné znaky II.

Olej na kartonu, 86x61 cm. Signováno vlevo dole Havránek 1966. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1906 - 1985
Narodil se v Kolíně. Studoval soukromě u prof. Rubeše. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a malbě zátiší.

Jan Havránek
49161. Dávné znaky II.
Dražba ukončena:30.09.2020 20:35:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč