Olej na kartonu, 86x61 cm. Signováno vlevo dole Havránek 1966. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
o autorovi: 1906 - 1985
Narodil se v Kolíně. Studoval soukromě u prof. Rubeše. Ve své tvorbě se věnoval krajinomalbě a malbě zátiší.