Olej na kartonu, 33x61 cm. Signováno vlevo dole Janča. Rám, sklo.
o autorovi: 1907 - 1992
Narodil se v Uherském Brodě. Soukromě se učil u malíře prof. Chmela. Studijní cesty podnikl do Paříže, Bruselu, Antverp a Vídně. Ve svém díle se věnoval grafice, ilustracím i malbě.