Jan Janča - Dvě ženy

Olej na kartonu, 33x61 cm. Signováno vlevo dole Janča. Rám, sklo.

o autorovi: 1907 - 1992
Narodil se v Uherském Brodě. Soukromě se učil u malíře prof. Chmela. Studijní cesty podnikl do Paříže, Bruselu, Antverp a Vídně. Ve svém díle se věnoval grafice, ilustracím i malbě.

Jan Janča
20144. Dvě ženy
Dražba ukončena:30.05.2018 18:22:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč