Jan Jílek - Samota za rybníkem

Olej na plátně, 76x96 cm. Signováno vpravo dole Jan Jílek 1945. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1905 - 1982

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 15 000 Kč.

38226. Samota za rybníkem
Dražba ukončena:28.11.2019 21:19:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč