Jan Jüngling - Fialový papoušek

Olej na plátně, 35x19 cm. Signováno vpravo dole Jan Jüngling 71. Olištováno.

27442. Fialový papoušek
Dražba ukončena:31.01.2019 20:56:42
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč