Jan Juránek

38868. Odkial sme a kam ideme

popis: Olej na plátně. 102x84 cm. Signováno vlevo dole Juránek. Rámováno.

pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 12.12.2019 20:16:00

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 800 Kč

800 Kč 12.12.2019 16:49:22 74