Jan Juránek - Odkial sme a kam ideme

Olej na plátně. 102x84 cm. Signováno vlevo dole Juránek. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Jan Juránek
38868. Odkial sme a kam ideme
Dražba ukončena:12.12.2019 20:16:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 12.12.2019 16:49:22 74