Jan Kavan,E.Tomanová,J.Svobodová,E.Jelínková Šůtková,C.Bouda,P.Tupmann - Soubor 9 prací

Různé techniky, od 6x7 cm do 43x28 cm. Všechny signovány. 6x pasparta, sklo, 2x rám, sklo, 1x rám, pasparta, sklo.

Pozn.. Mírně poškozeno.

Jan Kavan,E.Tomanová,J.Svobodová,E.Jelínková Šůtková,C.Bouda,P.Tupmann
47069. Soubor 9 prací
Dražba ukončena:15.07.2020 22:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 400 Kč