Olej na kartonu, 105x95 cm. Signováno vpravo dole J. K. Kusmidrowicz 1918 Praha. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba v krajích mírně poškozena.
o autorovi: 1886 - 1938 Polský malíř.