Jan Kojan - Muž v klobouku

Akvarel, 58x40 cm. Signováno vlevo dole Kojan. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1886 - 1951
Studoval ve speciálce prof. Mžika na UMPRUM v Praze a na AVU v Praze v ateliérech E. Dítěte, A. Hofbauera a V. Hynaise. Později ve speciálce německého malíře K. Krattnera. Studijní cesty do Francie. Věnoval se nejčastěji malbě jihočeských rybářů, výlovů, zátiší s rybou a rybářským zátiším.
Je zastoupen v NG Praha, Galerii pražského hradu a v dalších krajských galeriích.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.

304944. Muž v klobouku
Dražba ukončena:25.05.2020 20:05:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo