Jan Kojan

304944. Muž v klobouku

popis: Akvarel, 58x40 cm. Signováno vlevo dole Kojan. Rám, pasparta, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 38 000 Kč.

dražba ukončena: 25.05.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo