Jan Konůpek - Čekající a Nanebevstoupení

Lepty, 17x16 cm a 22x17 cm. Oba signovány vpravo dole Konůpek. Volné listy.

Pozn.: Papíry mírně poškozeny.

o autorovi: 1883-1950
Narodil se v Mladé Boleslavi. Po počátečním studiu architektury studoval pražskou AVU u prof. Pirnera, BBukovance a grafika de Pian. Ve své tvorbě se zabýval převážně grafikou, kterou sám i vyučoval na Státní grafické škole. Jeho grafická díla byla inspirována mystikou a vizionářstvím. Věnoval se také ilustrátorství a tvorbě ex libris.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75 000 Kč

Jan Konůpek
34608. Čekající a Nanebevstoupení
Dražba ukončena:19.09.2019 19:56:25
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 100 Kč