Jan Kovářík - U rybníka

Olej na kartonu, 25x34 cm, signováno vpravo dole J. Kovářík, nerámováno.

Jan Kovářík
10332. U rybníka
Dražba ukončena:26.04.2017 22:17:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:400 Kč