Jan Landa

12974. Alegorie

popis: Lept, 29x41 cm, signováno vpravo dole Jan Landa 1980, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.10.2017 20:45:00

vyvolávací cena: 200 Kč

vydraženo za: 200 Kč

200 Kč 11.10.2017 20:39:56 313