Jan Landa - Alegorie

Lept, 29x41 cm, signováno vpravo dole Jan Landa 1980, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

12974. Alegorie
Dražba ukončena:11.10.2017 20:45:00
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:200 Kč

200 Kč 11.10.2017 20:39:56 313