Jan Mácha - Kampa

Litografie, 50x63 cm, signováno vpravo dole Jan Mácha 74, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1926-1984
Malíř, grafik. V letech 1943-1945 studoval Státní grafickou školu v Praze u profesora Františka Nachtigala a poté 1945-1949 Akademii výtvarných umění v Praze u profesora Vladimíra Silovského. Věnoval se malbě, užité grafice a knižní ilustraci.

8129. Kampa
Dražba ukončena:22.02.2017 20:13:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:400 Kč