Jan Mehl - Artisté

Olej na kartonu, 38x47 cm. Signováno vpravo dole Jan Mehl. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

45251. Artisté
Dražba ukončena:27.05.2020 22:15:23
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:6 500 Kč