Jan Mehl - Vodáci

Olej na kartonu, 43x94 cm. Signováno vpravo dole Mohl 43. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

49242. Vodáci
Dražba ukončena:30.09.2020 21:59:20
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 100 Kč