Jan Melichar

12223. Kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 61x51 cm, signováno vpravo dole J. Melichar 44, rám.

dražba ukončena: 20. 9. 2017 18:19:33

vyvolávací cena: 600 Kč

vydraženo za: 2 700 Kč