Jan Melichar

12223. Kytice ve váze

popis: Olej na kartonu, 61x51 cm, signováno vpravo dole J. Melichar 44, rám.

zbývá: 56 dnů, 23 hodin

konec dražby: 20. 9. 2017 18:15:00

vyvolávací cena: 600 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 600 Kč

600 Kč 1. 7. 2017 16:41:12 1277