Jan Mehl - Zima

Olej na kartonu, 20x25 cm. Signováno vlevo dole Jan Mehl. Rám, sklo.

o autorovi: 1912 (Česká Třebová) - 1990 (Praha)
Malíř v Moravské Třebové. Studoval na Škole uměleckých řemesel v Brně a pražské AVU u profesora V. Nechleby a speciálku u profesora W. Nowaka. Portrétista, maloval obrazy s figurálními motivy a také krajiny. Věnoval se abstraktní malbě, grafice a restaurování nástěnných maleb.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 18 000 Kč.

16999. Zima
Dražba ukončena:01.03.2018 22:11:55
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 300 Kč