Jan Mrázek - Psaníčko

Olej na kartonu, 33x28 cm. Signováno vlevo dole Jan Mrázek. Rám.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

Jan Mrázek
20198. Psaníčko
Dražba ukončena:30.05.2018 19:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.05.2018 19:02:08 2704
500 Kč 04.05.2018 20:44:25 3458