Jan Nowopacký

52258. Soubor 5 grafických listů - Alpská jezera

popis: Chromolitografie, všechny 17x23 cm. Nesignovány. Volné listy.

o autorovi: 1821 - 1908
Narozen v Nechanicích. Malovat se učil nejprve u vídeňského prof. F. Schrotzberga. Poté studoval AVU ve Vídni u prof. Gselhofera. Cesty podnikl do Alp, Tyrol a Štýrska. Věnoval se hlavně krajinomalbě a grafice.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 95 000 Kč

dražba ukončena: 11.11.2020 20:04:00

vyvolávací cena: 500 Kč

nebylo vydraženo