Jan Preisler, F.X. Krejčí - Soubor 3 kreseb

1. Žena na pláži: 13x22 cm. Monogramováno K.
2. Biblická krajina: 18x13 cm. Signováno F.X. Krejší 47.
3. Studie ženy: 15x13 cm. Pozůstalostní razítko Jana Preislera. Papír poškozen.
Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Jan Preisler, F.X. Krejčí
34788. Soubor 3 kreseb
Dražba ukončena:19.09.2019 22:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
nebylo vydraženo