1. Žena na pláži: 13x22 cm. Monogramováno K. 2. Biblická krajina: 18x13 cm. Signováno F.X. Krejší 47. 3. Studie ženy: 15x13 cm. Pozůstalostní razítko Jana Preislera. Papír poškozen. Rámy, pasparty, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.