Jan Pešťák

36479. Zátiší s ovocem

popis: Olej na plátně, 46x78 cm. Signováno vpravo dole Pešťák. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

zbývá: 13 dnů, 20 hodin

konec dražby: 30.10.2019 19:35:00

vyvolávací cena: 700 Kč

Předmět ještě nebyl dražen