Jan Pevný

304915. Mikulášská nadílka

popis: Olej na plátně, 100x90 cm. Nesignováno. Nerámováno.

dražba ukončena: 23.05.2020 20:14:38

vyvolávací cena: 800 Kč

vydraženo za: 1 100 Kč