Olej na plátně, 100x90 cm. Nesignováno. Nerámováno.
o autorovi: 1948
Insitní řezbář. Náměty často čerpá z biblických motivů. V r. 1992 vystavoval na výstavě Naivní umění, je zastoupen ve sbírkách Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích.