Jan Pevný - Mikulášská nadílka

Olej na plátně, 100x90 cm. Nesignováno. Nerámováno.

o autorovi: 1948
Insitní řezbář. Náměty často čerpá z biblických motivů. V r. 1992 vystavoval na výstavě Naivní umění, je zastoupen ve sbírkách Severočeské galerie výtvarného umění v Litoměřicích.

Jan Pevný
304915. Mikulášská nadílka
Dražba ukončena:23.05.2020 20:14:38
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 100 Kč