Jan Polanský

55218. Pod smrkem

popis: Olej na plátně, 35x40 cm. Signováno vlevo dole Jenda P. Rámováno.

zbývá: 29 dnů, 13 hodin

konec dražby: 17.02.2021 20:16:00

vyvolávací cena: 500 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 500 Kč

500 Kč limit (25.12.2020 15:05:35) 1623