Jan Polanský - Pod smrkem

Olej na plátně, 35x40 cm. Signováno vlevo dole Jenda P. Rámováno.

Jan Polanský
55218. Pod smrkem
Dražba ukončena:17.02.2021 20:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč