Jan Pospíšil - Jízda

Olej na sololitu, 50x56 cm. Signováno vpravo dole Pospíšil. Rámováno.

Stav: Rám poškozen, odřený.

o autorovi: 1952
Narodil se v Dolních Bojanovicích u Hodonína. Studoval v Praze AVU u prof. Součka. Kromě volné tvorby se věnuje také pedagogické činnosti, je ředitelem SUPŠ v Uh. Hradišti.

Jan Pospíšil
49166. Jízda
Dražba ukončena:30.09.2020 20:42:44
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč 30.09.2020 20:37:44 1387
1 000 Kč 30.09.2020 13:34:00 439