Jan Rambousek, Zdenka Burghauserová a Hodonský - Soubor 3 grafických listů

Lepty, 13x22 cm, 16x19 cm a 25x30 cm. Signovány vpravo dole Jan Rambousek, Zdenka Burghauserová a Hodonský 62. Rámy, pasparty, sklo.

Pozn.: 1x rám mírně poškozen.

Jan Rambousek, Zdenka Burghauserová a Hodonský
34484. Soubor 3 grafických listů
Dražba ukončena:18.09.2019 21:46:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 600 Kč