Lepty, 13x22 cm, 16x19 cm a 25x30 cm. Signovány vpravo dole Jan Rambousek, Zdenka Burghauserová a Hodonský 62. Rámy, pasparty, sklo. Pozn.: 1x rám mírně poškozen.