Jan Rambousek, A. Hofbauer, A. Moravec, B. Veselý, V. Mašek, K. Tondl, E. Kotrba, V. Kreisinger, J. Valeš, K. Svolinský, 3 nečit.  - Soubor 17-ti grafických listů z první poloviny 20. stol.

Litografie, lept, suchá jehla, dřevoryt, akvatinta, od 12x12 do 45x29 cm, signováno, volné listy.

Jan Rambousek, A. Hofbauer, A. Moravec, B. Veselý, V. Mašek, K. Tondl, E. Kotrba, V. Kreisinger, J. Valeš, K. Svolinský, 3 nečit.
12836. Soubor 17-ti grafických listů z první poloviny 20. stol.
Dražba ukončena:11.10.2017 18:27:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 100 Kč