Jan Rusňák - U stolu

Olej na plátně, 53x53 cm. Signováno vpravo dole Rusnák 80. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: 1911 – 2001
Malíř. Studoval na AVU v Praze v malířské speciálce u prof. V. Nechleby. V jeho tvorbě převažovaly figurální náměty, v krajinomalbě zachycoval i zemědělské práce. Později se soustředil téměř výhradně na pohledy na krajinu, zvláště Českomoravské vrchoviny, a také na periferii měst. Vystavoval nejčastěji ve východních Čechách.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč

Jan Rusňák
25119. U stolu
Dražba ukončena:28.11.2018 22:32:43
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč