Jan Rýz

63470. Formule (2)

popis: Kombinovaná technika, 50x70 cm. Nesignováno. Rámováno.

Pozn.: Dílo pochází z pozůstalosti autora.

o autorovi: 1946 - 2016

dražba ukončena: 25.08.2021 20:48:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 2 600 Kč