Jan Schmedla - P. Maria ze Zvěstování

Olej na plátně. 22x18 cm. Vzadu na blindrámu a na plátně signováno Jan Schmedla 1831. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.

Jan Schmedla
38833. P. Maria ze Zvěstování
Dražba ukončena:12.12.2019 19:50:02
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč