Olej na plátně. 22x18 cm. Vzadu na blindrámu a na plátně signováno Jan Schmedla 1831. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen.
Pozn.: Přiloženo osvědčení NPÚ k trvalému vývozu předmětu.