Jan Šebek - Koncil

Olej na překližce, 30x60 cm. Nesignováno. Rám.

Pozn.: Rám i malba poškozeny.

o autorovi: 1890 - 1966

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 28 000 Kč.

25356. Koncil
Dražba ukončena:29.11.2018 21:27:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 700 Kč